Zjednodušte si práci i komunikaci napříč celým bytovým domem

autor: Ludmila Kučerová
1k zobrazení

Spravovat společenství vlastníků bytových jednotek není zrovna procházka růžovou zahradou. Samotní správci nám jistě dají za pravdu, že se jedná o náročnou práci, která je stojí mnoho času, úsilí a občas i nervů. Nemluvě o odpovědnosti, kterou mají na svých bedrech. Víte ale, že si můžete svou práci výrazně ulehčit?

Jděte s dobou: získáte čas i přehled

V dnešní době jsou více než kdy jindy onlinové nástroje neocenitelnými pomocníky. Nejen že je máte k dispozici kdykoli a kdekoli, ale navíc vám dokáží ušetřit spoustu času i starostí. Pokud tedy chcete zefektivnit svoji práci při správě společenství a zajistit bezproblémový chod domu, využijte výhod, které vám nabízí.

Mezi spolehlivé pomocníky patří bez pochyb SVJ Aplikace. Tvůrci při jejím vytváření skvěle zužitkovali své mnohaleté zkušenosti z práce ve výboru. Povedlo se jim díky tomu vytvořit přehlednou a jednoduše ovládanou aplikaci, na kterou je opravdu spoleh. Neusínají však na vavřínech a neustále ji vylepšují a zdokonalují, aby co nejvíce vyhovovala potřebám a požadavkům jejich klientů.

S čím vám SVJ Aplikace pomůže?

Tento onlinový nástroj se bez nadsázky stane vaší pravou rukou. S jeho pomocí si výrazně zefektivníte a usnadníte náročnou práci, která ke správě společenství vlastníků a celého bytového domu neodmyslitelně patří. Mimo to vás potěší i uživatelsky přívětivým prostředím, jež vás zcela přirozeně a intuitivně navádí.

Jednou ze zásadních výhod SVJ Aplikace je jednodušší komunikace napříč celým domem. Důležité informace můžete předávat všem členům výboru i vlastníkům bytových jednotek lehce a odkudkoli. Ať už pomocí zpráv, nebo na nástěnce, kde vidí vše podstatné. Kromě toho jistě uvítáte i urychlení hlášení požadavků či poruch v domě. To vše v rámci jednoho komunikačního kanálu.

Nástěnka SVJ Aplikace

Potřebujete perfektní přehled o veškerých dokumentech, aktuálním dění, stanovách či bytových jednotkách a jejich vlastnících? Máte ho mít. V této webové aplikaci máte vše na jednom místě, včetně zpráv, fotografií nebo kontaktů. Nemusíte tedy zdlouhavě nic dohledávat. Navíc si sami volíte, s kým dané dokumenty či informace sdílíte.

Úložiště dokumentů

Určitě oceníte i sdílený kalendář, který je skvělým pomocníkem při organizování běžných i nestandardních událostí. Všichni majitelé bytů v něm uvidí jak termíny shromážděním vlastníků, tak i různých revizí nebo oprav v domě. V modulu pro plánování shromáždění vlastníků navíc snadno vytvoříte program, pozvánku nebo přiložíte potřebné dokumenty.

Sdílený kalendář událostí

Mohli bychom takto pokračovat ještě dlouho. SVJ Aplikace je bez sebemenších pochyb spolehlivý pomocník a nabízí mnoho výhod a přínosů pro všechny správce společenství a bytových domů. Troufáme si říct, že nejenom v této době, kdy je kvůli pandemii náročné se setkávat osobně, si ji oblíbíte a už nebudete chtít jinou.

Přesvědčte se sami. Navštivte webové stránky https://svjaplikace.cz a omrkněte další skvělé funkce. Při tom neváhejte nakouknout i do demo verze, kterou máte k dispozici zdarma.

Zdroj obrázku: Freepik

Související články