SVJ Aplikace: pomocník se správou domu, který vás nic nestojí

autor: Ludmila Kučerová
1k zobrazení

Spravovat bytový dům je leckdy velmi náročné. Není proto divu, že každý odpovědný správce chce mít po ruce pomocníka, na kterého se může opravdu spolehnout, a to kdykoli a kdekoli.

Ideálním řešením je SVJ Aplikace. S její pomocí totiž získáte perfektní přehled a výrazně zefektivníte svou práci. Pomůže vám nejen s evidencí a organizací, ale i komunikací napříč celým domem. Čímž vám ušetří spoustu času, peněz i starostí. A navíc je přístupná všude, kde ji potřebujete. Vyzkoušejte ji. Nic neztratíte a naopak mnoho získáte.

Vyzkoušejte SVJ Aplikaci zdarma

Pokud hledáte spolehlivý a lehce ovladatelný nástroj pro efektivní správu společenství bytových jednotek, právě jste ho našli. SVJ Aplikace vám v rámci jednoho komunikačního kanálu nabízí přesně to, co potřebujete. Získáte přehled nad jednotkami, vlastníky či nájemníky, usnadní vám interní komunikaci a pomůže při organizaci jakýchkoli událostí spjatých s domem – shromáždění vlastníků, plánování oprav atd. Co vše můžete v rámci bezplatné verze využívat zcela zdarma?

Základní funkce:

Nástěnka

Stejně jako v kterémkoli bytovém domě ani zde nechybí nástěnka. Ihned po přihlášení do aplikace tak uvidíte vy, vlastnící a všichni členové výboru veškeré důležité informace – zprávy, blížící se události nebo třeba rychlé kontakty na výbor SVJ.

Už tedy nemusíte nikam chodit a složitě připínat vytištěné dokumenty na nástěnku umístěnou v domě. Vše zařídíte jednoduše z pohodlí domova nebo odkudkoli, kde máte k dispozici internet.

Kalendář událostí

S organizací událostí týkajících se bytového domu vám skvěle pomůže kalendář. Zaznamenat do něj můžete plánovaná shromáždění, opravy, rekonstrukce, revize, odstávky či schůze. Všem vlastníkům či členům výboru je přístupný kdykoli a kdekoli. Takže už se nestane, že by někdo z důvodu dovolené, nemoci či jiné dlouhodobé nepřítomnosti nevěděl, co se v domě děje či bude dít.

Zprávy

SVJ Aplikace jde s dobou, takže vše, co jste doteď museli vlastníkům, nájemníkům nebo členům výboru vkládat do poštovních schránek, s nimi můžete jednoduše sdílet v rámci aplikace. Díky tomu si mohou veškeré zprávy přečíst, i když nejsou zrovna doma. Navíc každou z nich můžete označit příslušným štítkem nebo k ní přiložit dokument.

Vlastníci a sousedé

Kontakty na všechny členy domu na jednom místě? To rozhodně není k zahození. Všichni uživatelé mají vytvořený profil se svými kontaktními údaji. Pomocí filtru tak během chvilky každý najde přesně to, co hledá. Pokud ale někdo nechce mít některé údaje veřejně přístupné, můžete je před ostatními sousedy snadno skrýt.

Jednotky

Kompletní přehled o bytových jednotkách, vlastnících, oprávněných osobách či nájemcích se nepochybně hodí každému správci domu. Rychle tak zjistíte číslo jednotky, o jaký typ jednotky se jedná, ve kterém vchodě či patře se nachází apod. Prostě všechny informace máte pěkně po ruce. 

Další funkce:

Notifikace a upozornění

Jakmile vytvoříte novou událost, zprávu nebo jiné sdělení, SVJ Aplikace automaticky upozorní všechny členy domu prostřednictvím e-mailové zprávy. Vy se tak už nemusíte o nic starat a jim nic neunikne.

Tiskové výstupy

Přece jen chcete vyvěsit důležité zprávy nebo plánované události na nástěnku umístěnou v domě nebo je vhodit do poštovních schránek? Můžete. I v rámci bezplatné verze SVJ Aplikace máte možnost využít tiskové výstupy. Jedním kliknutím vytisknete nebo uložíte do PDF vše, co potřebujete.  

Potřebujete pro efektivní správu domu víc funkcí?

SVJ Aplikace toho umí samozřejmě mnohem víc. V placené verzi najdete spoustu dalších užitečných funkcí, které jsou pro správu bytového domu nepostradatelné. Záleží jen na vás, jak moc chcete zjednodušit a zefektivnit svou práci, a tím zajistit naprosto  bezproblémový chod bytového domu.

Podívejte se na přehledné porovnání obou verzí a vyberte si tu, která vám více vyhovuje. Ať už si zvolíte kteroukoli z nich, můžete si být jisti, že se SVJ Aplikací budete svěřené společenství vlastníků jednotek spravovat spolehlivě, jednoduše, bezpečně a pohodlně.

Zdroj obrázku: Freepik

Související články