SVJ Aplikace – Program pro komunikaci a správu společenství vlastníků

Seznamte se s SVJ Aplikací…

Na základě dlouholetých zkušeností s prací ve výboru jsme vytvořili přehlednou a jednoduše ovládanou SVJ Aplikaci, s níž Vám tato práce půjde hezky od ruky.

Jedná se o online nástroj, který Vám usnadní nejen interní komunikaci, ale i celkovou správu společenství. Pomůže při organizaci shromáždění vlastníků, s plánováním revizí a oprav. Urychlí hlášení požadavků či poruch ze strany členů společenství… A to vše v rámci jednoho komunikačního kanálu. Určitě také uvítáte perfektní přehled nad bytovými jednotkami, jejich využívání, o vlastnících, oprávněných osobách či nájemnících.

Tak dlouho jsme hledali ideálního pomocníka, na kterého je spolehnutí, až jsme si jej nakonec vytvořili sami. Rádi se však o něj s Vámi podělíme a zjednodušíme práci i Vám.

Co díky ní získáte:

 • Dokonalý přehled
  Spravovat společenství vlastníků a celý bytový dům, mít dokonalý přehled o všech dokumentech, aktuálním dění, chystaných událostech či kontaktech je opravdu možné.
 • Snadnou organizaci
  Velkým pomocníkem s organizací běžných i nestandardních událostí je sdílený kalendář, v němž všichni majitelé bytů uvidí termíny nejen shromáždění vlastníků, ale i různých oprav a úprav v domě.
  Při přípravě setkání vlastníků bytových jednotek  jistě oceníte modul pro plánování shromáždění vlastníků. Snadno v něm vytvoříte pozvánku i program nebo přiložíte potřebné dokumenty.
 • Jednodušší komunikaci
  Se SVJ Aplikací můžete předávat veškeré informace členům výboru a vlastníkům bytových jednotek naprosto jednoduše a odkudkoli. Důležitá sdělení uvidí okamžitě, aniž by museli denně kontrolovat nástěnku ve společných prostorách domu.
 • Sdílení důležitých dokumentů
  Jakékoli podklady k bytové jednotce, shromážděním, revizím či hlášením můžete ukládat do jednotlivých složek a sdílet je s ostatními během pár chvil. Stačí vybrat s kým je chcete sdílet a máte hotovo.
  Pro citlivější informace a dokumenty Vám skvěle poslouží osobní složky, u nichž si následně zvolíte konkrétního vlastníka jednotky, který bude smět do složky nahlédnout.
 • Čas pro sebe a rodinu
  Díky aplikaci už nemusíte věšet informace na nástěnku a vkládat je do jednotlivých poštovních schránek. Jednoduše vše zadáte z pohodlí a bezpečí domova do SVJ Aplikace a je to!
 • Vše na jednom místě
  Veškeré dokumenty, stanovy, zprávy, termíny, kontakty či fotografie máte na jednom místě. Nemusíte už procházet šanony nebo složky a zdlouhavě pátrat po jehle v kupce sena.

Stále váháte?

Neváhejte dlouho! Čím dříve se rozhodnete, tím dříve si ulevíte od náročné práce se správou společenství vlastníků a celého bytového domu. Navíc s tímto unikátním kódem SVJOnlineMag získáte velmi příjemnou 30% slevu pouze pro čtenáře SVJ Online magazínu. Tak ji nepromeškejte a rovnou navštivte naše webové stránky www.svjaplikace.cz. Ujistěte se, že je SVJ Aplikace přesně tím, co potřebujete.

Najdete zde odpovědi na Vaše otázky. Vyzkoušejte si také zdarma demoverzi aplikace. Seznamte se s ní, prohlédněte si ji od hlavy k patě a zjistěte, jestli je tím správným pomocníkem pro Vás.

Následně na záložce „CENA“ vyplňte nezávaznou poptávku a uveďte výše zmíněný unikátní kód. Co nejdříve Vám zašleme vypracovanou kalkulaci s uznanou slevou a odpovědi na všechny Vaše otázky.

 

Přejít na webové stránky SVJ Aplikace